Prednášky a kurzy varenia

Tu nájdete termíny na mnou vedené debaty o základoch vegánstva a rastlinného varenia.

Individuálne poradenstvo: (aktuálne len online)

Niekoľkokrát už som bola oslovená so žiadosťou o individuálne stretnutie, kde sa klient pýtal na konkrétne otázky z oblasti rastlinnej stravy, doplnkov a podobne. Boli to klienti, ktorí už o problematike vedeli viac a potrebovali len odpovede na svoje otázky, ktoré ich zaujímali (napr. počas tehotenstva, alebo už boli na prednáške, ale chýbali im niektoré odpovede a pod.).

Bolo to príjemné a uznávam, že tento koncept sa mi páči, avšak aktuálne je pre mňa časovo náročné ho ponúknuť. Momentálne túto možnosť poskytujem len vo forme online konzultácie.

Individuálne kurzy varenia: (aktuálne len pre Bratislavu a okolie)

Zastávam názor, že je super, keď niekomu ukážeme, ako variť, ale ešte lepšie je, keď mu to ukážeme tam, kde bude variť aj naďalej, keď sa kurz skončí, a preto sa tieto individuálne kurzy odohrávajú u vás doma, so spotrebičmi, ktoré máte, s príslušenstvom, ktoré používate a pod. (a keďže výnimka potvrdzuje pravidlo (rozumej varíme u Vás s tým čo máte) – bez mučenia priznávam, že si PRAVDEPODOBNE donesiem ryžovar :D)

BTW skôr ako začneme variť je možnosť zúčastniť sa asistovaného nákupu – to znamená, že ideme spolu do obchodu a vyberáme veci, ktoré použijeme. Prípadne komentujem, prečo radšej toto balenie ako toto, prečo radšej toto korenie ako toto druhé… samozrejme, niekomu stačí zoznam.